Equips

· A. Ribes Uceda&Rojas
· A.E. Barri França
· Albirroja de Sitges
· CE Cubelles Espacio Artex
· Coferse Olivella
· F.C. Canyelles
· Gestalb F.C.
· Goodair CF Veterans Cunit
· Olímpic Litusa
· Penya Ribes Bar Serranito
· Sporting de Sitges
· U.D. Collada B. Cerrajeria
· Veterans C.F. Vilanova










 El Calendari de 1a Divisió - Temporada 2018/2019

 

1a Divisió - Jornada 1 - Data 13/10/2018
   
Coferse Olivella   A.E. Barri França
Veterans C.F. Vilanova   "Descansa"
Gestalb F.C.   Olímpic Litusa
CE Cubelles Espacio Artex   Goodair CF Veterans Cunit
F.C. Canyelles   U.D. Collada B. Cerrajeria
A. Ribes Uceda&Rojas   Albirroja de Sitges
Sporting de Sitges   Penya Ribes Bar Serranito

1a Divisió - Jornada 2 - Data 20/10/2018
   
Penya Ribes Bar Serranito   A. Ribes Uceda&Rojas
U.D. Collada B. Cerrajeria   CE Cubelles Espacio Artex
Goodair CF Veterans Cunit   Gestalb F.C.
"Descansa"   Coferse Olivella
A.E. Barri França   Sporting de Sitges
Albirroja de Sitges   F.C. Canyelles
Olímpic Litusa   Veterans C.F. Vilanova

1a Divisió - Jornada 3 - Data 27/10/2018
   
Veterans C.F. Vilanova   Goodair CF Veterans Cunit
Gestalb F.C.   U.D. Collada B. Cerrajeria
CE Cubelles Espacio Artex   Albirroja de Sitges
Olímpic Litusa   "Descansa"
F.C. Canyelles   Penya Ribes Bar Serranito
A. Ribes Uceda&Rojas   A.E. Barri França
Sporting de Sitges   Coferse Olivella

1a Divisió - Jornada 4 - Data 03/11/2018
   
Penya Ribes Bar Serranito   CE Cubelles Espacio Artex
U.D. Collada B. Cerrajeria   Veterans C.F. Vilanova
Coferse Olivella   A. Ribes Uceda&Rojas
Goodair CF Veterans Cunit   Olímpic Litusa
"Descansa"   Sporting de Sitges
A.E. Barri França   F.C. Canyelles
Albirroja de Sitges   Gestalb F.C.

1a Divisió - Jornada 5 - Data 10/11/2018
   
Goodair CF Veterans Cunit   "Descansa"
Veterans C.F. Vilanova   Albirroja de Sitges
Gestalb F.C.   Penya Ribes Bar Serranito
CE Cubelles Espacio Artex   A.E. Barri França
Olímpic Litusa   U.D. Collada B. Cerrajeria
F.C. Canyelles   Coferse Olivella
A. Ribes Uceda&Rojas   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 6 - Data 17/11/2018
   
Penya Ribes Bar Serranito   Veterans C.F. Vilanova
U.D. Collada B. Cerrajeria   Goodair CF Veterans Cunit
Coferse Olivella   CE Cubelles Espacio Artex
"Descansa"   A. Ribes Uceda&Rojas
A.E. Barri França   Gestalb F.C.
Albirroja de Sitges   Olímpic Litusa
Sporting de Sitges   F.C. Canyelles

1a Divisió - Jornada 7 - Data 24/11/2018
   
U.D. Collada B. Cerrajeria   "Descansa"
Goodair CF Veterans Cunit   Albirroja de Sitges
Veterans C.F. Vilanova   A.E. Barri França
Gestalb F.C.   Coferse Olivella
CE Cubelles Espacio Artex   Sporting de Sitges
Olímpic Litusa   Penya Ribes Bar Serranito
F.C. Canyelles   A. Ribes Uceda&Rojas

1a Divisió - Jornada 8 - Data 01/12/2018
   
Penya Ribes Bar Serranito   Goodair CF Veterans Cunit
Coferse Olivella   Veterans C.F. Vilanova
"Descansa"   F.C. Canyelles
A.E. Barri França   Olímpic Litusa
Albirroja de Sitges   U.D. Collada B. Cerrajeria
A. Ribes Uceda&Rojas   CE Cubelles Espacio Artex
Sporting de Sitges   Gestalb F.C.

1a Divisió - Jornada 9 - Data 15/12/2018
   
U.D. Collada B. Cerrajeria   Penya Ribes Bar Serranito
Goodair CF Veterans Cunit   A.E. Barri França
Veterans C.F. Vilanova   Sporting de Sitges
Gestalb F.C.   A. Ribes Uceda&Rojas
CE Cubelles Espacio Artex   F.C. Canyelles
Albirroja de Sitges   "Descansa"
Olímpic Litusa   Coferse Olivella

1a Divisió - Jornada 10 - Data 22/12/2018
   
Penya Ribes Bar Serranito   Albirroja de Sitges
Coferse Olivella   Goodair CF Veterans Cunit
"Descansa"   CE Cubelles Espacio Artex
A.E. Barri França   U.D. Collada B. Cerrajeria
F.C. Canyelles   Gestalb F.C.
A. Ribes Uceda&Rojas   Veterans C.F. Vilanova
Sporting de Sitges   Olímpic Litusa

1a Divisió - Jornada 11 - Data 12/01/2019
   
Penya Ribes Bar Serranito   "Descansa"
U.D. Collada B. Cerrajeria   Coferse Olivella
Goodair CF Veterans Cunit   Sporting de Sitges
Veterans C.F. Vilanova   F.C. Canyelles
Gestalb F.C.   CE Cubelles Espacio Artex
Albirroja de Sitges   A.E. Barri França
Olímpic Litusa   A. Ribes Uceda&Rojas

1a Divisió - Jornada 12 - Data 26/01/2019
   
Coferse Olivella   Albirroja de Sitges
Gestalb F.C.   "Descansa"
A.E. Barri França   Penya Ribes Bar Serranito
CE Cubelles Espacio Artex   Veterans C.F. Vilanova
F.C. Canyelles   Olímpic Litusa
A. Ribes Uceda&Rojas   Goodair CF Veterans Cunit
Sporting de Sitges   U.D. Collada B. Cerrajeria

1a Divisió - Jornada 13 - Data 02/02/2019
   
Penya Ribes Bar Serranito   Coferse Olivella
U.D. Collada B. Cerrajeria   A. Ribes Uceda&Rojas
Goodair CF Veterans Cunit   F.C. Canyelles
Veterans C.F. Vilanova   Gestalb F.C.
"Descansa"   A.E. Barri França
Albirroja de Sitges   Sporting de Sitges
Olímpic Litusa   CE Cubelles Espacio Artex

1a Divisió - Jornada 14 - Data 16/02/2019
   
A.E. Barri França   Coferse Olivella
"Descansa"   Veterans C.F. Vilanova
Olímpic Litusa   Gestalb F.C.
Goodair CF Veterans Cunit   CE Cubelles Espacio Artex
U.D. Collada B. Cerrajeria   F.C. Canyelles
Albirroja de Sitges   A. Ribes Uceda&Rojas
Penya Ribes Bar Serranito   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 15 - Data 16/03/2019
   
A. Ribes Uceda&Rojas   Penya Ribes Bar Serranito
CE Cubelles Espacio Artex   U.D. Collada B. Cerrajeria
Gestalb F.C.   Goodair CF Veterans Cunit
Coferse Olivella   "Descansa"
Sporting de Sitges   A.E. Barri França
F.C. Canyelles   Albirroja de Sitges
Veterans C.F. Vilanova   Olímpic Litusa

1a Divisió - Jornada 16 - Data 23/03/2019
   
Goodair CF Veterans Cunit   Veterans C.F. Vilanova
U.D. Collada B. Cerrajeria   Gestalb F.C.
Albirroja de Sitges   CE Cubelles Espacio Artex
"Descansa"   Olímpic Litusa
Penya Ribes Bar Serranito   F.C. Canyelles
A.E. Barri França   A. Ribes Uceda&Rojas
Coferse Olivella   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 17 - Data 30/03/2019
   
CE Cubelles Espacio Artex   Penya Ribes Bar Serranito
Veterans C.F. Vilanova   U.D. Collada B. Cerrajeria
A. Ribes Uceda&Rojas   Coferse Olivella
Olímpic Litusa   Goodair CF Veterans Cunit
Sporting de Sitges   "Descansa"
F.C. Canyelles   A.E. Barri França
Gestalb F.C.   Albirroja de Sitges

1a Divisió - Jornada 18 - Data 06/04/2019
   
"Descansa"   Goodair CF Veterans Cunit
Albirroja de Sitges   Veterans C.F. Vilanova
Penya Ribes Bar Serranito   Gestalb F.C.
A.E. Barri França   CE Cubelles Espacio Artex
U.D. Collada B. Cerrajeria   Olímpic Litusa
Coferse Olivella   F.C. Canyelles
Sporting de Sitges   A. Ribes Uceda&Rojas

1a Divisió - Jornada 19 - Data 13/04/2019
   
Veterans C.F. Vilanova   Penya Ribes Bar Serranito
Goodair CF Veterans Cunit   U.D. Collada B. Cerrajeria
CE Cubelles Espacio Artex   Coferse Olivella
A. Ribes Uceda&Rojas   "Descansa"
Gestalb F.C.   A.E. Barri França
Olímpic Litusa   Albirroja de Sitges
F.C. Canyelles   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 20 - Data 27/04/2019
   
"Descansa"   U.D. Collada B. Cerrajeria
Albirroja de Sitges   Goodair CF Veterans Cunit
A.E. Barri França   Veterans C.F. Vilanova
Coferse Olivella   Gestalb F.C.
Sporting de Sitges   CE Cubelles Espacio Artex
Penya Ribes Bar Serranito   Olímpic Litusa
A. Ribes Uceda&Rojas   F.C. Canyelles

1a Divisió - Jornada 21 - Data 04/05/2019
   
Goodair CF Veterans Cunit   Penya Ribes Bar Serranito
Veterans C.F. Vilanova   Coferse Olivella
F.C. Canyelles   "Descansa"
Olímpic Litusa   A.E. Barri França
U.D. Collada B. Cerrajeria   Albirroja de Sitges
CE Cubelles Espacio Artex   A. Ribes Uceda&Rojas
Gestalb F.C.   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 22 - Data 18/05/2019
   
Penya Ribes Bar Serranito   U.D. Collada B. Cerrajeria
A.E. Barri França   Goodair CF Veterans Cunit
Sporting de Sitges   Veterans C.F. Vilanova
A. Ribes Uceda&Rojas   Gestalb F.C.
F.C. Canyelles   CE Cubelles Espacio Artex
"Descansa"   Albirroja de Sitges
Coferse Olivella   Olímpic Litusa

1a Divisió - Jornada 23 - Data 01/06/2019
   
Albirroja de Sitges   Penya Ribes Bar Serranito
Goodair CF Veterans Cunit   Coferse Olivella
CE Cubelles Espacio Artex   "Descansa"
U.D. Collada B. Cerrajeria   A.E. Barri França
Gestalb F.C.   F.C. Canyelles
Veterans C.F. Vilanova   A. Ribes Uceda&Rojas
Olímpic Litusa   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 24 - Data 08/06/2019
   
"Descansa"   Penya Ribes Bar Serranito
Coferse Olivella   U.D. Collada B. Cerrajeria
Sporting de Sitges   Goodair CF Veterans Cunit
F.C. Canyelles   Veterans C.F. Vilanova
CE Cubelles Espacio Artex   Gestalb F.C.
A.E. Barri França   Albirroja de Sitges
A. Ribes Uceda&Rojas   Olímpic Litusa

1a Divisió - Jornada 25 - Data 15/06/2019
   
Albirroja de Sitges   Coferse Olivella
"Descansa"   Gestalb F.C.
Penya Ribes Bar Serranito   A.E. Barri França
Veterans C.F. Vilanova   CE Cubelles Espacio Artex
Olímpic Litusa   F.C. Canyelles
Goodair CF Veterans Cunit   A. Ribes Uceda&Rojas
U.D. Collada B. Cerrajeria   Sporting de Sitges

1a Divisió - Jornada 26 - Data 22/06/2019
   
Coferse Olivella   Penya Ribes Bar Serranito
A. Ribes Uceda&Rojas   U.D. Collada B. Cerrajeria
F.C. Canyelles   Goodair CF Veterans Cunit
Gestalb F.C.   Veterans C.F. Vilanova
A.E. Barri França   "Descansa"
Sporting de Sitges   Albirroja de Sitges
CE Cubelles Espacio Artex   Olímpic Litusa







  Accés Equips
  
    






Web Oficial del Trofeu Primavera · 2008-2018 | Política de cookies
x
Aquest lloc web utilitza cookies propies i de tercers. En continuar navegant pel lloc, entenem que les accepta. Més info.. Aceptar