Equips

· A.E. Barri França
· Albirroja de Sitges
· CE Cubelles Espacio Artex
· Coferse Olivella
· F.C. Canyelles
· Gestalb F.C.
· Goodair CF Veterans Cunit
· Olímpic Litusa
· Penya Ribes Bar Serranito
· Sporting de Sitges
· U.D. Collada B. Cerrajeria
· Uzeda&Rojas A. Ribes
· Veterans C.F. Vilanova










 Les Classificacions de 1a Divisió - Temporada 2018/2019

 

1a Divisió - Jornada 11 - Data 12/01/2019
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 Olímpic Litusa 10 9 0 1 46 12 27
2 U.D. Collada B. Cerrajeria 10 7 2 1 35 15 23
3 CE Cubelles Espacio Artex 10 7 1 2 26 11 22
4 Uzeda&Rojas A. Ribes 10 7 0 3 38 19 21
5 Veterans C.F. Vilanova 10 7 0 3 33 28 21
6 Penya Ribes Bar Serranito 10 6 0 4 45 22 18
7 Goodair CF Veterans Cunit 10 5 1 4 21 17 16
8 A.E. Barri França 11 3 3 5 24 25 12
9 F.C. Canyelles 10 3 1 6 18 34 10
10 Coferse Olivella 10 3 1 6 27 44 10
11 Albirroja de Sitges 10 3 0 7 17 33 9
12 Gestalb F.C. 11 0 2 9 17 45 2
13 Sporting de Sitges 10 0 1 9 12 54 1

1a Divisió - Jornada 10 - Data 22/12/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 Olímpic Litusa 9 8 0 1 43 12 24
2 Uzeda&Rojas A. Ribes 9 7 0 2 38 16 21
3 U.D. Collada B. Cerrajeria 9 6 2 1 25 13 20
4 CE Cubelles Espacio Artex 9 6 1 2 20 11 19
5 Penya Ribes Bar Serranito 10 6 0 4 45 22 18
6 Veterans C.F. Vilanova 9 6 0 3 29 25 18
7 Goodair CF Veterans Cunit 9 4 1 4 14 16 13
8 Coferse Olivella 9 3 1 5 25 34 10
9 F.C. Canyelles 9 3 1 5 15 30 10
10 A.E. Barri França 10 2 3 5 21 23 9
11 Albirroja de Sitges 9 3 0 6 15 30 9
12 Gestalb F.C. 10 0 2 8 17 39 2
13 Sporting de Sitges 9 0 1 8 11 47 1

1a Divisió - Jornada 9 - Data 15/12/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 Olímpic Litusa 8 7 0 1 36 12 21
2 Uzeda&Rojas A. Ribes 8 7 0 1 38 14 21
3 U.D. Collada B. Cerrajeria 8 6 1 1 25 13 19
4 CE Cubelles Espacio Artex 9 6 1 2 20 11 19
5 Penya Ribes Bar Serranito 9 5 0 4 35 21 15
6 Veterans C.F. Vilanova 8 5 0 3 27 25 15
7 Goodair CF Veterans Cunit 8 4 1 3 13 12 13
8 Albirroja de Sitges 8 3 0 5 14 20 9
9 A.E. Barri França 9 2 2 5 21 23 8
10 Coferse Olivella 8 2 1 5 21 33 7
11 F.C. Canyelles 8 2 1 5 13 29 7
12 Gestalb F.C. 9 0 2 7 16 37 2
13 Sporting de Sitges 8 0 1 7 11 40 1

1a Divisió - Jornada 8 - Data 01/12/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 Uzeda&Rojas A. Ribes 7 6 0 1 31 10 18
2 Olímpic Litusa 7 6 0 1 33 12 18
3 U.D. Collada B. Cerrajeria 7 5 1 1 23 13 16
4 CE Cubelles Espacio Artex 8 5 1 2 18 11 16
5 Penya Ribes Bar Serranito 8 5 0 3 35 19 15
6 Veterans C.F. Vilanova 7 4 0 3 22 23 12
7 Goodair CF Veterans Cunit 7 3 1 3 12 12 10
8 Albirroja de Sitges 8 3 0 5 14 20 9
9 A.E. Barri França 8 2 2 4 21 22 8
10 Coferse Olivella 7 2 1 4 21 30 7
11 F.C. Canyelles 7 2 1 4 13 27 7
12 Gestalb F.C. 8 0 2 6 12 30 2
13 Sporting de Sitges 7 0 1 6 9 35 1

1a Divisió - Jornada 7 - Data 24/11/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 CE Cubelles Espacio Artex 7 5 1 1 18 10 16
2 Uzeda&Rojas A. Ribes 6 5 0 1 30 10 15
3 Olímpic Litusa 6 5 0 1 29 12 15
4 U.D. Collada B. Cerrajeria 6 4 1 1 20 13 13
5 Penya Ribes Bar Serranito 7 4 0 3 31 17 12
6 Goodair CF Veterans Cunit 6 3 1 2 10 8 10
7 Albirroja de Sitges 7 3 0 4 14 17 9
8 Veterans C.F. Vilanova 6 3 0 3 18 22 9
9 A.E. Barri França 7 2 2 3 21 18 8
10 Coferse Olivella 6 2 1 3 20 26 7
11 F.C. Canyelles 7 2 1 4 13 27 7
12 Gestalb F.C. 7 0 1 6 11 29 1
13 Sporting de Sitges 6 0 0 6 8 34 0

1a Divisió - Jornada 6 - Data 17/11/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 U.D. Collada B. Cerrajeria 6 4 1 1 20 13 13
2 CE Cubelles Espacio Artex 6 4 1 1 15 10 13
3 Penya Ribes Bar Serranito 6 4 0 2 30 12 12
4 Uzeda&Rojas A. Ribes 5 4 0 1 24 7 12
5 Olímpic Litusa 5 4 0 1 24 11 12
6 Albirroja de Sitges 6 3 0 3 13 15 9
7 A.E. Barri França 6 2 2 2 19 15 8
8 Goodair CF Veterans Cunit 5 2 1 2 8 7 7
9 F.C. Canyelles 6 2 1 3 10 21 7
10 Veterans C.F. Vilanova 5 2 0 3 15 20 6
11 Coferse Olivella 5 2 0 3 16 22 6
12 Gestalb F.C. 6 0 0 6 7 25 0
13 Sporting de Sitges 5 0 0 5 8 31 0

1a Divisió - Jornada 5 - Data 10/11/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 Uzeda&Rojas A. Ribes 5 4 0 1 24 7 12
2 U.D. Collada B. Cerrajeria 5 4 0 1 18 11 12
3 CE Cubelles Espacio Artex 5 3 1 1 8 7 10
4 Penya Ribes Bar Serranito 5 3 0 2 23 11 9
5 Olímpic Litusa 4 3 0 1 19 9 9
6 Albirroja de Sitges 5 3 0 2 11 10 9
7 Goodair CF Veterans Cunit 4 2 0 2 6 5 6
8 Veterans C.F. Vilanova 4 2 0 2 14 13 6
9 Coferse Olivella 4 2 0 2 13 15 6
10 A.E. Barri França 5 1 2 2 14 14 5
11 F.C. Canyelles 5 1 1 3 7 20 4
12 Gestalb F.C. 5 0 0 5 6 20 0
13 Sporting de Sitges 4 0 0 4 7 28 0

1a Divisió - Jornada 4 - Data 03/11/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 U.D. Collada B. Cerrajeria 4 4 0 0 16 3 12
2 Uzeda&Rojas A. Ribes 4 3 0 1 18 5 9
3 Albirroja de Sitges 4 3 0 1 10 4 9
4 CE Cubelles Espacio Artex 4 3 0 1 6 5 9
5 Penya Ribes Bar Serranito 4 2 0 2 16 9 6
6 Olímpic Litusa 3 2 0 1 11 7 6
7 Goodair CF Veterans Cunit 4 2 0 2 6 5 6
8 Coferse Olivella 3 2 0 1 11 11 6
9 A.E. Barri França 4 1 1 2 12 12 4
10 Veterans C.F. Vilanova 3 1 0 2 8 12 3
11 F.C. Canyelles 4 0 1 3 3 18 1
12 Gestalb F.C. 4 0 0 4 4 13 0
13 Sporting de Sitges 3 0 0 3 5 22 0

1a Divisió - Jornada 3 - Data 27/10/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 U.D. Collada B. Cerrajeria 3 3 0 0 12 1 9
2 Coferse Olivella 2 2 0 0 10 1 6
3 Penya Ribes Bar Serranito 3 2 0 1 14 6 6
4 Olímpic Litusa 2 2 0 0 11 4 6
5 Albirroja de Sitges 3 2 0 1 6 2 6
6 Uzeda&Rojas A. Ribes 3 2 0 1 8 4 6
7 CE Cubelles Espacio Artex 3 2 0 1 3 3 6
8 A.E. Barri França 3 1 0 2 11 11 3
9 Goodair CF Veterans Cunit 3 1 0 2 3 5 3
10 Veterans C.F. Vilanova 2 1 0 1 6 8 3
11 Gestalb F.C. 3 0 0 3 2 9 0
12 F.C. Canyelles 3 0 0 3 2 17 0
13 Sporting de Sitges 3 0 0 3 5 22 0

1a Divisió - Jornada 2 - Data 20/10/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 U.D. Collada B. Cerrajeria 2 2 0 0 9 1 6
2 Olímpic Litusa 2 2 0 0 11 4 6
3 Albirroja de Sitges 2 2 0 0 6 0 6
4 Coferse Olivella 1 1 0 0 4 0 3
5 Penya Ribes Bar Serranito 2 1 0 1 8 5 3
6 A.E. Barri França 2 1 0 1 9 6 3
7 Uzeda&Rojas A. Ribes 2 1 0 1 3 2 3
8 Goodair CF Veterans Cunit 2 1 0 1 2 2 3
9 CE Cubelles Espacio Artex 2 1 0 1 1 3 3
10 Gestalb F.C. 2 0 0 2 2 6 0
11 Veterans C.F. Vilanova 1 0 0 1 3 7 0
12 F.C. Canyelles 2 0 0 2 1 11 0
13 Sporting de Sitges 2 0 0 2 4 16 0

1a Divisió - Jornada 1 - Data 13/10/2018
P Equip Jds PG PE PP GF GC Pts
1 U.D. Collada B. Cerrajeria 1 1 0 0 6 1 3
2 Penya Ribes Bar Serranito 1 1 0 0 7 2 3
3 Coferse Olivella 1 1 0 0 4 0 3
4 Olímpic Litusa 1 1 0 0 4 1 3
5 CE Cubelles Espacio Artex 1 1 0 0 1 0 3
6 Albirroja de Sitges 1 1 0 0 1 0 3
7 Veterans C.F. Vilanova 0 0 0 0 0 0 0
8 Goodair CF Veterans Cunit 1 0 0 1 0 1 0
9 Uzeda&Rojas A. Ribes 1 0 0 1 0 1 0
10 Gestalb F.C. 1 0 0 1 1 4 0
11 A.E. Barri França 1 0 0 1 0 4 0
12 F.C. Canyelles 1 0 0 1 1 6 0
13 Sporting de Sitges 1 0 0 1 2 7 0

 





  Accés Equips
  
    






Web Oficial del Trofeu Primavera · 2008-2019 | Política de cookies
x
Aquest lloc web utilitza cookies propies i de tercers. En continuar navegant pel lloc, entenem que les accepta. Més info.. Aceptar