Equips

· A.E. Barri França
· Albirroja de Sitges
· CE Cubelles Espacio Artex
· Coferse Olivella
· F.C. Canyelles
· Gestalb F.C.
· Goodair CF Veterans Cunit
· Olímpic Litusa
· Penya Ribes Bar Serranito
· Sporting de Sitges
· U.D. Collada B. Cerrajeria
· Uzeda&Rojas A. Ribes
· Veterans C.F. Vilanova










 Els Resultats de 1a Divisió - Temporada 2018/2019

 

1a Divisió - Jornada 5 - Data 10/11/2018
       
- Goodair CF Veterans Cunit   "Descansa" -
6 Veterans C.F. Vilanova   Albirroja de Sitges 1
2 Gestalb F.C.   Penya Ribes Bar Serranito 7
2 CE Cubelles Espacio Artex   A.E. Barri França 2
8 Olímpic Litusa   U.D. Collada B. Cerrajeria 2
4 F.C. Canyelles   Coferse Olivella 2
6 Uzeda&Rojas A. Ribes   Sporting de Sitges 2

1a Divisió - Jornada 4 - Data 03/11/2018
       
2 Penya Ribes Bar Serranito   CE Cubelles Espacio Artex 3
4 U.D. Collada B. Cerrajeria   Veterans C.F. Vilanova 2
1 Coferse Olivella   Uzeda&Rojas A. Ribes 10
3 Goodair CF Veterans Cunit   Olímpic Litusa 0
- "Descansa"   Sporting de Sitges -
1 A.E. Barri França   F.C. Canyelles 1
4 Albirroja de Sitges   Gestalb F.C. 2

1a Divisió - Jornada 3 - Data 27/10/2018
       
- Veterans C.F. Vilanova   Goodair CF Veterans Cunit -
0 Gestalb F.C.   U.D. Collada B. Cerrajeria 3
2 CE Cubelles Espacio Artex   Albirroja de Sitges 0
- Olímpic Litusa   "Descansa" -
1 F.C. Canyelles   Penya Ribes Bar Serranito 6
5 Uzeda&Rojas A. Ribes   A.E. Barri França 2
1 Sporting de Sitges   Coferse Olivella 6

1a Divisió - Jornada 2 - Data 20/10/2018
       
1 Penya Ribes Bar Serranito   Uzeda&Rojas A. Ribes 3
3 U.D. Collada B. Cerrajeria   CE Cubelles Espacio Artex 0
2 Goodair CF Veterans Cunit   Gestalb F.C. 1
- "Descansa"   Coferse Olivella -
9 A.E. Barri França   Sporting de Sitges 2
5 Albirroja de Sitges   F.C. Canyelles 0
7 Olímpic Litusa   Veterans C.F. Vilanova 3

1a Divisió - Jornada 1 - Data 13/10/2018
       
4 Coferse Olivella   A.E. Barri França 0
- Veterans C.F. Vilanova   "Descansa" -
1 Gestalb F.C.   Olímpic Litusa 4
1 CE Cubelles Espacio Artex   Goodair CF Veterans Cunit 0
1 F.C. Canyelles   U.D. Collada B. Cerrajeria 6
0 Uzeda&Rojas A. Ribes   Albirroja de Sitges 1
2 Sporting de Sitges   Penya Ribes Bar Serranito 7







  Accés Equips
  
    






Web Oficial del Trofeu Primavera · 2008-2018 | Política de cookies
x
Aquest lloc web utilitza cookies propies i de tercers. En continuar navegant pel lloc, entenem que les accepta. Més info.. Aceptar